| arysa a întrebat:

M-am gandit sa-mi fac un hi5 cu bratari hand-made facute de mine si astfel sa le vand celor care vor dar am cateva nelamuriri. Daca le trimit prin posta mai platesc altceva in afara de plic si timbru? pot ceilalti sa-mi trimita banii tot prin posta? Astept sugestiile voastre.

Răspuns Câştigător
| Bunny a răspuns:

Trimite colet cu plata ramburs(adica cand primeste plicul da banii la posta si ti se trimit tie). Sa nu ai incredere sa trimiti prin posta normal si sa astepti banii ca poate oricand sa nu ti'i mai dea.straight face Si cu plata ramburs transportul este platit de cel care primeste coletul(si nu costa mult).happy Sper ca te'am ajutat:*!