| AiEnmaa a întrebat:

M-am nascut pe 7 noiembrie, ajun de Sf. Arhangheli Mihail si Gavriil si parintii hotarasera sa-mi puna numele Mihaela.Cine imi poate spune puncte forte si slabe despre mine?

Răspuns Câştigător
| Amaliamalia a răspuns:

Numele nu spune mai nimic despre tine. Tu esti o persoana independenta fata de numele tau. Probabil exista nume pe care le consideram potrivite pentru o anumita fiziologie, insa numele nu are legatura cu calitatile si defectele noastre. Din intrebarea ta banuiesc ca esti adolescenta, inca iti formezi personalitatea ceea ce inseamna ca nu ai anumite trasaturi fixe, se schimba in functie de experientele traite, ca si timiditatea de exemplu, care cu cat intri in contact cu mai mult oameni, cu atat dispare si castigi experienta. Noi nu iti putem spune in niciun caz punctele tale forte si slabe din putinele informatii pe care le avem. Doar daca am fi prietene bune de cativa ani doar atunci as putea sa-ti spun putine din calitatile si defectele tale, pentru ca tot nu as reusi sa le descopar pe toate.

1 răspuns:
| DianaScorpio a răspuns:

In primul rand dupa data nasterii, iti pot spune ca esti in zodia scorpionlaughing. Puncte forte si slabe? E cam mult de scris in ceea ce priveste zodia, cauta si citeste singura.

Întrebări recente