| Mitch a întrebat:

Sf. Arhangheli Mihail si Gavriil se sarbatoresc astazi. Felicitari adminilor pentru faptul ca au postat acest lucru la pagina de start.La multi ani tuturor celor ce isi serbeaza numele!

P.S.Ateilor ati vazut ca si TPU este un site administrat de oameni care cred in Dumnezeu si care ii sarbatoresc pe marii sfinti ai lumii
Bagati-va unghia in gat de ciuda!

32 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Un creștin n-ar avea o idee așa de inteligentă cum ar fi să facă site-ul ăsta, Cătălin e agnostic.

Răspuns utilizator avertizat
| Paulla a răspuns:

Cătălin, adminul, e agnostic. Bagă-ţi cuţitul în gât de ciudă.

| Rapunzell a răspuns:

Hei... de ce esti rautacios?

Răspuns utilizator avertizat
| Rapunzell a răspuns (pentru Mitch):

Sa isi bage unghia in gat de ciuda... Nu-i frumos. Lasa-i in pace happy

Răspuns utilizator avertizat
| Ecea a răspuns:

Mda.
O sa raspund doar la PS
Administratorii,indiferent de orientarile lor religioase sunt nevoiti sa puna astfel de mesaje pe site, e ceva normal.
Nu o sa ne bagam unghia in gat, ba chiar ne bucuram pentru site.Mai putin pentru oameni ca tine.
Deasemenea o sa raporez deoarece nu exsta nici un fel de intrebare.

Răspuns utilizator avertizat
| Klepto a răspuns:

Mitch cu "B" in loc de "M", de ce mi-ar pasa mie ca site-ul este administrat de oameni care cred in dumnezeu? sau ca ei au postat un "La multi ani" din curtoazie si ca este normal sa feliciti pe cineva? Faptul ca au postat o urare sau ca stiu ca este sarbatoare azi ti-a dat un orgasm cumva?
Eu am realizat ca exista oameni diferiti care au altfel de conceptii si cu alte perspective, tu de ce nu poti?
Eu o sa bag pe gat bere in seara asta, nu unghii, eu n-am fetisuri cu unghii.

Răspuns utilizator avertizat
| Klepto a răspuns (pentru Mitch):

Mai bine inecat in bere, decat sa fiu sodomizat cu o bible ca tine.

Răspuns utilizator avertizat
| KodrutZ a răspuns:

Mitch, draga, pentru multi atei, sfintii astia minunati facatori de minuni si celebrarea lor reprezinta serbarea numelui lui x sau y, si nu vad nici o problema in asta. Religious freak fail.

| Kosuchin a răspuns:

Marii...sfinti...ai lumii?

| Omulrational a răspuns:

Mitch esti penibil, si vad ca nu iti e rusine si fata de propria ta religie, dar sa iti mai fie rusine sa te certi cu toti fara motiv...Nu inteleg ce sarbatoresti tu cand stai pe TPU si te certi.

| monstrulet a răspuns (pentru Omulrational):

Asta e un huligan, tine cu dzeu la fel cum tine cu echipa favorita de fotbal. Ii bate pe restul care "nu-s cu el". Specimene mai inferioare ca astea nu am vazut pana acum.

Răspuns utilizator avertizat
| RagingZeus a răspuns:

Multumesc happy
Iti multumesc, pentru ca numele meu este Gabriel.
La multi ani tuturor sarbatoritilor.

Răspuns utilizator avertizat
| stejara2 a răspuns:

Multumesc de urare, azi serbez si eu onomastica, da am vazut si eu postarea adminilor in care ne felicitau!
Multumiri si lor si la un TPU cat mai curat sufleteste si fara certuri si teribilisme!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plin de calugari aici pe TPU / Mitch am auzit ca cumperi loc de veci in rai prin jigniri citeste biblia ca nu strica lasa tu unghiile tale bagatile in fund ca acolo le e locul

| NoPain a răspuns:

Uite bagati tu unghia in cur ca eu sunt Ateu dar azi e ziua mea de nastere si nu am nume de sfant

u mad bro?