| lolelia a întrebat:

M-am plictisit. as vrea sa ies afara da nu stiu ce as face (nu vreau sa ma plimb). as vrea sa ma joc cu mingea, cu sora mea dar nu prea stiu jocuri, va roog imi recomandati si mie ceva jocuri cu mingea (nu fotbal, tenis de picior, handbal, etc) fundita :*

Răspuns Câştigător
| ClaudiuEly a răspuns:

Pai ai putea sa joci peretelul(tu dai cu mingea intr-un perete iar sora ta poate da cu mingea in perete din locul unde s-a oprit mingea sau sa dea in timp ce ea se misca(mingea))Scopul jocului este sa nimeresti peretelul atingand o singura data mingea.Se poate juca pe campionate

| lolelia explică (pentru ClaudiuEly):

Mersi pentru raspuns, dar nu prea avem in ce perete da, ca mai toate au geamuri, mersi oricum ii foarte buna ideea happy

1 răspuns: