| Pitiicaa a întrebat:

M-am plictisit sad Ce sa fac?

Specific ca este iarna afara si ger, si sunt si racita crying De obicei stau fooarte mult la PC, dar nu mai am ce face sad

FUNDA!

22 răspunsuri:
| petrica1111 a răspuns:

Citeste o carte!

| Pitiicaa explică (pentru petrica1111):

Mersi! Acum mi-am amintit ca am o carte, care n-am terminat-o de citit laughing Am si uitat de ea laughing

| ÐÿÅ a răspuns:

Buna! happy
Găsește ceva interesant la tv,pe internet. Când mă doare capul,sunt deprimată și stau în casă pictez. Mă ajută să nu mă mai doară capul. Dacă ai dispoziția necesară poți să le pregătești o surpriză părinților. Decorații,ceva de mâncare.
Poți să faci felicitări celor dragi, să îți faci un caiet unde să scrii amintirile, băieții de care îți plac, prietenii buni, întâmplări haioase, triste(un fel de jurnal). Sau un oracol. Faci o pagină frumoasă de început cu numele tău și vârsta, clasa apoi începi să pui diverse întrebări ca prietenii si colegii tăi să răspundă. Caută pe google despre oracol dacă nu știi ce e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu nu ai ce face si eu nu stiu de ce sa ma apuc mai intai .....eu cate am de scris, de invatat, de citit.....nu-mi mai vad capu de cate am.

Sunt sigura ca si tu ai teme pe care le poti face, poti citi nu neaparat lecturile pentru scoala, altele care iti plac tie, invata la materiile care-ti trebuie pentru viitor...sunt multe de facut, nu mai pierde timpul degeaba.

| Pitiicaa explică (pentru anonim_4396):

Mi-am facut toooate temele! Azi le-am terminat... de aceea am pus intrebarea happy

| Miranda29 a răspuns (pentru Pitiicaa):

Ai putea chiar tu sa scrii niste povesti, compuneri, ganduri ca iti vin tie in minte la moment, eu cand sunt plictisita asta fac

Răspuns utilizator avertizat
| Against a răspuns:

Uita-te la filme, la desene, la tv, asculta muzica, socializeaza, raspundela intrebari pe TPU

| BrokenAngels a răspuns:

Uita-te la filme si gateste.

| adydan a răspuns:

Arunca o privire http://web.xat.com/chat_groups.html, sper sa nu te plictisesti, bafta, multumesc pentru funda