| VaRog_7698 a întrebat:

Ma plictisesc! M-am plictisit de SunPhoto, m-am plictisit de FaceBook, m-am plictisit de toate jocurile Dress Up, m-am plictisit de filme, m-am plictisit sa ma uit la anime-uri... Va rog! Ce sa mai fac pe calculator? Dati-mi va rog idei! Fundita+ vot.

Răspuns Câştigător
| analia202 a răspuns:

Pai ai putea sa te joci lady popular sau sa asculti muzica sau sa ma contactezi printr-un mesaj pe TPU si iti mai spun funda plizzzz

4 răspunsuri:
| analia202 a răspuns:

Bine daca lady popular nu iti place atunci contacteaza-ma sa iti mai dau alte idei eu am destule

| analia202 a răspuns:

Ce zici de jocuri kiss mat sunt misto

| Oana_4980 a răspuns:

Vorbeste cu cineva pe yahoo si asculta muzica!

| VaRog_7698 explică:

Lady popular mi se pare o prostie!