| VaRog_7698 a întrebat:

Ma plictisesc! M-am plictisit de SunPhoto, m-am plictisit de FaceBook, m-am plictisit de toate jocurile Dress Up, m-am plictisit de TPU, m-am plictisit sa ma uit la anime-uri... Va rog! Ce sa mai fac pe calculator? Dati-mi va rog idei! Fundita+ vot.

4 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Ai putea incepe sa joci un MMORPG (nu e ca jocurile dressup)...partea buna e ca iti va lua o groaza de timp si nu ai sa te plictisesti...
du-te pe www.mmohut.com si alege.

| dumitruanca17 a răspuns:

Daca esti pasionat de telefoane si de design ai putea sa iti faci cont pe www.zedge.com si poti creea rigntonuri pentru telefonul tau mobil,teme cu pozele tale, wallpapers, screensavers si multe chestii marfa;). poate te-am ajutat:)

| Ion a răspuns:

Ia-ti Fruitty Loops si incepe sa faci muzica big grin. O sa gasesti pe net destule tutoriale despre cum sa incepi. Si iti spun ca nu-i ceva in genu 2 clickuri, gata melodia, deci o sa te distrezi si nu o sa vezi cum trece timpu.

| Dmonik a răspuns:

Iti faci temele, lucrezi suplimentar sau citesti. Sa vezi ca nu te mai plictisesti.