| Craiovamax a întrebat:

M-ar interesa unde as putea practica skandenberg in Oradea.Este prin Oradea un antrenor profesionist sau niste baieti care sa ma invete si pe mine niste tehnici la skandenberg?(Primeste funda cel mai bun raspuns-Nu vreau link-uri puse aiurea!)

Răspuns Câştigător
| εїз a răspuns:

Eu sunt din Bucureşti, dar îţi pot da lecţi, pentru că sunt profesionist.

2 răspunsuri:
| gicunds a răspuns:

Eu sunt din Oradea si practic skandenbergul sunt vice campion national si te pot ajutawinking

| gicunds a răspuns:

Eu sunt din Oradea ne putem antrena impreuna am luat locul 2 la nationale