| Crissssssss a întrebat:

Ma plictisesc ce sa fac afara ploua este frig la alculator ma cam plictisesc in oras nu am cu cine sa ies pe prietenii mei nu ii lasa praintii sa vna la mine sau eu la ei! Ce sa fac? Ma plictisesc!

3 răspunsuri:
| KoRoGirl a răspuns:

Dormi,citeste ceva,picteaza, deseneaza, asculta muzica, uitate la poze vechi, incearca coafuri sau machiaje noi. Sper ca te ajutabig grin

| Macabre a răspuns:

Pai,uita-te la un film,vorbeste cu un prieten/prietena la telefon,fa-ti ceva de mancare,asculta muzica,danseaza,machiaza-te,fa-ti unghiile,deseneaza,uita-te la televizor, joaca-te, daca ai materialele necesare confectioneaza-ti bratari, joaca-te cu animalul de casa (daca ai). Cam atat, sper ca te-am ajutat.

| ZambesteCuNoi a răspuns:

Viziteaza siteul http://diky.info aici gasesti cele mai bune distractii, cela ma frumoase filme, poze si vidio hazlii, poti asculta muzica.....acesta este saitul care ridica dispozitia la toti :D fate prieteni cu Diky...si nu te vei mai plictisi vreodata