| Iulikutzzaa a întrebat:

Buna ce sa fac ca ma plictisesc si afara nu pot sa ies ca e frig si urat si mai e oleaca si plouacrying funda

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste, vizionaza un film, socializeza pe net. Poti sa iesi si afara daca nu a inceput sa ploua, iei si tu o faina mai groasa happy

| AgentulVIPPro a răspuns:

Pai poti sa te joci pe net sa cauti un joc care sa iti placa sau un film sau poti sa gatesti! trece timpul foarte repede! poti sa inviti prieteni deeai tai si sa va distrati! funda plsss!