| Iulia250711 a întrebat:

Ma plictisesc raaau. Ce sa fac? Fara raspunsuri de genul: citeste, dormi, uita-te la televizor... ceva mai interesant. Mentionez ca sunt acasa si nu pot sa merg nicaieri.

4 răspunsuri:
| ElenaErika a răspuns:

Nu poti chema prieteni la tine? Faceti un gratar ceva..cu muzica si ce mai vreti voi. Distractia va veni de la sine.
Si daca nu..Nu cred ca ti'as mai putea recomanda ceva. Banuiesc ca nu ai chef sa vizionezi un film bun. Stai pe chat si gasesti ceva de facut acolo care sa-ti ocupe timpul

| Iulia250711 explică (pentru motherfuckerstyle):

Da, sunt abonata, si ce propui?

| motherfuckerstyle a răspuns (pentru Iulia250711):

Du-te la pescuit si anunta-ma daca prinzi ceva:d