| madalinutza a întrebat:

Ma plictisesc si nu tare imi vin idei. m-am uitat la un film. acum nu stiu ce sa facsad Imi dati ceva site cu >teste?laughing:

Răspuns Câştigător
| Ionutzsa a răspuns:

Http://www.clopotel.ro/funny/teste/teste.html
:P

si daca tot n-ai ce face citeste si tu :
www.rimel.ro
www.monden.info
www.divercity.ro

sau pentru cultura ta generala
www.descopera.ro [ sunt articole interesante :>]

12 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Www.psihoteste.ro - E vechi, dar are nişte teste faine.

| Bishop a răspuns:

Mergi in club cu prietenii tongue

| Katalynutza99 a răspuns:

Intra pe conqiztador. e un joc de inteligenta cu tot felul de intrebari.se joaca cu mi multi concurenti.trebuie sa-ti faci un nume pe care sa intri zilnic. poti vb si cu alti concurenti dupa 10 jocuri.

| just4fun_6617 a răspuns:

Ca sa te mai distrezi happy cauta pe google : Teste De inteligenta sau TEste Funny! sau ca sa iti dai silinta la ceva scrie : Cat de repede poti tasta! e un joc in care trebuie sa scrii intr-un minut cred sau 30 de sec cate cuvinte poti!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.rostclub.com/test_iq.shtml

| aiurea231223 a răspuns:

Nu stiu ce fel de teste te intrereseaza dar scrie pe google si o sa gasesti destule. Desi ti-asi recomanda sa nu stai prea mult in calculator si in televizor ca sunt daunatoare incearca sa citesti o carte, sa iesi pe afara mergi in oras cu prietenele sun multe de facut daca stai sa te gandesti nu totul se rezuma la filme si net big grin