| Anacond3 a întrebat:

Ma tot gandesc, femeile nu sunt invidioase ca nu sunt barbati? Pentru ca de la inceputurile lumii pana in prezent ele au fost "discriminate" si considerate inferioare fata de barbati si mi se pare ca nu au atatea drepturi. Oare este corect? Sunt curios cum alege Dumnezeu daca un om sa fie de sex masculin sau feminin.

Răspuns Câştigător
| UndergroundFolklore a răspuns:

Nu suntem invidioase.Am ajuns la acelasi nivel ca voi sau uneori, chiar mai sus decat voi.Noi detinem controlul, dar de multe ori nu va dati voi seama.
Cum alege Dumnezeu ca un om sa fie barbat sau femeie? Cred ca face ala-bala-portocala.
Glumeam. Dumnezeu nu exista.

1 răspuns:
| Igama a răspuns:

Dumnezeu nu exista.