| anonim_4396 a întrebat:

Ma uitam la "topul" utilizatorilor suspendatilaughingmulti prosti mai suntlaughing
Oare educatia de unde o primesc?
De la parinti sau de pe strada? (Lasam la o parte cei cu spam si cei care au incercat sa-si fata temele pe site.)

9 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Al doilea şi al treilea de acolo sunt de fapt unul şi acelaşi, până am reuşit să obţinem suspendarea lui ne-a umplut de stupizi şi de "SângeRo0os e cel mai tare băi ţărane!"...Chiar că ne ajunsese la os! Ce să-i faci, protecţia anonimatului scoate ce-i mai rău din oameni, educaţi ori ba...

| SweetCandy a răspuns:

"Sunt prost sau destept?"
"Mananc sau nu mananc?"
"Merg la piata sau stau in casa?"
"Frumoasa zi nu?"

rolling on the floor))))))
ce sa mai ziclaughing

| Deea a răspuns:

Nu cred ca primesc educatie laughing nici de pe strada nici de la parinti

| costymaximus a răspuns:

Poate sunt niste "teribilisti"care vor sa para si ei ceea ce nu sunt! Cred ca au facut scoala cu femeia de servici.

| m4them4tic a răspuns:

Poate e vreun pusti de maxim 14 ani caruia ii place sa faca "misto" pe net, pentru ca in viata reala el e cel de care se face "misto"(la sangeros ma refer).

| lost.in.rain a răspuns:

Educatia poate primesc de acasa, dar cand se ascund in spatele monitorului sunt ceea ce si-ar dori sa fie, niste smecherasi de cartier.ca deh... cere anturajul.

| Alisa a răspuns:

Pai nu ai ce sa le ceri, ei au venit pe site-ul asta doar sa isi bata joc, inca nu au inteles semnificatia acestui site si ce inseamna TPU.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum mai criticule, tu nu stiai ca prostii se recunosc intre ei?