| ..pYtBulL.. a întrebat:

Mai are careva frica de a zbura cu avionul? De ce?

10 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Nu mi-e frica sa zbor cu avionul, e chiar misto. De ce e normal sa iti fie frica? Pai, din cauza ca te gandesti ca se poate intampla ceva rau care s-ar solda inevitabil cu moartea ta, deci in definitiv ti-e frica de moarte, nu de zborul cu avionul.

| pwp a răspuns:

Da, mie mi-ar fi frica. m-as gandi mereu ca se va prabusi...

| Nicolelenaa a răspuns:

Mie imi este foarte frica de asa ceva.
Nu m-am urcat niciodata in avion.hee hee

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Eu n-am happy.
Sunt obisnuita.

| ProjectJackpot a răspuns:

Nu! Daca m-ar lasa pilotul, as prelua eu controlul avionuluilaughing
Sper sa nu ne prabusim in Pacific, macar in Atlanticlaughing

| KatherineSparks a răspuns:

Din 2 motive:
- Mă dor îngrozitor urechile! Este din cauza presiunii asupra timpanelor. Ţi se înfundă urechile şi te dor cam jumătate de zi.
- Nu-mi place să-mi pierd bagajul laughing O dată nu mi-a venit bagajul de la Roma şi a fost trimis a 2a zi în România, iar altă dată a mers cu alt zbor şi l-am primit după 4 zile.

| Adina_3463 a răspuns:

Eu sunt.pe mine ma sperie golurile de aerbig grin dar ma vindecrolling on the floor

| alinoovsky a răspuns:

Salut! Pai tu crezi ca toata lumea a zburat cu avionul? Te asigur ca NU.Eu una nu am zburat cu avionul pana acum, dar cand o sa zbor o sa-ti spun daca mi-a fost frica sau nu.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Pai sincer nu am frica de zbor cu avionul, deoarece nu am zburat cu avionul, inca! Dar stiu ca este o fobie, o teama, la fel ca si teama de locuri intunecate si inguste, frica de arme albe, frica de paianjeni, etc!
Sper ca te-am ajutat!

Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce? Am vazut prea multe filme cu prabusiri ale avioanelor, la fel si cu vapoarele.