| anonim_4396 a întrebat:

Dupa atatea atentate cu bomba, unele au reusit, altele au esuat. Mai avem acelasi curaj sau aceeasi dorinta de a zbura cu avionul?
Cea mai mare frica am avut-o cand am fost in Israel. In Irak, Afganistan n-as intra nici daca as fi singurul om.

4 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Avionul este mijlocul meu de transport preferat si nu l-as schimba pentru nimic in lume. Chiar si cu atatea atentate, tot mai multi mor in accidente de masina. Daca ii aduni de pe glob pe toti care mor intr-o zi in accidente de masina faci un aeroport de avioane pline cu oameni. Prefer sa imi incerc norocul cu avionul. Daca as putea si mi-as permite m-as duce la scoala cu avionul.

| mihaa a răspuns:

Dar tu mai ai curaj maryus37?, sincer mie mi frica si cu masina, si un singur accident am vazut in fata mea si curajoase eu si prietena mea, am coborit sa vedem
mai putin si ne lua si pe noi ambulantabig grin

| Cryssbest a răspuns:

Sincer? Sunt si mai hotarata decat inainte in a folosi avionul drept mijloc de transport! Parerea mea e ca daca e sa se intample, se intampla! Indiferent ca esti in aer sau pe apa. Sau la sol.
Cum i-am spus unui bun prieten : Prefer sa mor in exotica Thailanda, cea plina de peisaje nemaipomenite, datorita unui alt tsunami devastator, decat in Romania fiindca nu a venit Salvarea la timp! Sincer!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@mihaa -Eu cu placere sau fara tot ma urc. Dar am renuntat de mult la companiile comerciale, am trecut pe privat. Mai sigur si am nevoie de avion la orice ora. Pai inseamna ca daca ma vezi machiat lesini langa minelaughing Sa ma vezi cu ochii vineti si cu mainile rupte(trucate), cu sange in gura, in ochi, peste tot(trucaj). Numai ambulanta ce o sa vina dupa tine n-o sa fie trucajlaughing Incercam? La cascadorii deja nu mai vorbesc. Cand ma loveste masina sau sar de la etajul 50.
Femeile astea...