| MysticWayz a întrebat:

Mai exact am varsat ceai pe tastele calculatorulu i si sa uscat ceaiul si acum tastele nu merg d eloc daca apas pe ,, z,, de e×emplu imi apar in loc de,, z,, vreo 20 de,, h,, nu intrebati cum am reusit sa scriu ca oricum m ia luat mult ps nu am scris cu tastele ideea e  - trebuie sa-mi schimb  tastele nu-i asa\mai e  ceva calculatorul face țiuieli mici nonstop de cand cu tastele

Răspuns Câştigător
| phineass a răspuns:

Scoate toate tastele de la tastatura si sterge-o in interior cu spirt daca nu vrei sa cmperi una nouabig grin dar nu costa mult e vreo 20-25 ron

2 răspunsuri:
| waXonwaXoff a răspuns:

Start-run-si scrii osk iti apare o tastatura virtuala cu care poti scrie cuajutorul mouseului/touchpadului.
Tastaturi ieftine pentru laptop http://www.okazii.ro/cautare/tastatura+laptop.html

| waXonwaXoff a răspuns:

Start-run-si scrii osk iti apare o tastatura virtuala cu care poti scrie cuajutorul mouseului/touchpadului.

Tastaturi ieftine pentru laptop http://www.okazii.ro/cautare/tastatura+laptop.html