| Adina a întrebat:

Mai putin si e ziua unei prietene.nu stiu ce sa-i cumpar pentru ca are cam detoate rolling eyes. Idei?big grin

Răspuns Câştigător
| Ciupiiiiiiii a răspuns:

Nu conteaza ce ii cumperi.big grin
Gestul conteaza:*. Gandeste-te la ceva simplu care ar putea insemna mult pentru ea, chiar daca nu e scump.big grin:*

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Ia-i un parfum de la AVON
sau un ceas...sauu mai simplu o bluza!

bye-bye

| aaaaaaa1 a răspuns:

Ii faci ceva o cana, un tricou, o fata de perna; cu poza voastra

| Maryabaii a răspuns:

Intreab. o pe ea.
Tenisi, Rochii, Fuste, tricouri, farduri, placa de par sau ondulator...

| sburlea a răspuns:

Iai si tu o bluzita care crezi ca iar place a sau ar caracteriza-o.

| florin1998 a răspuns:

Dai bani si isi cumpara ea ce vrea. fundita?