| Lovemelikeyoudo a întrebat:

Hei! Peste o saptamana este ziua celei mai bune prietene.Nu stiu ce sa ii cumpar. Aveti ceva idei? Nu suntem cele mai bune prietene de mult timp deci nu stiu ce sa ii cumpar.Maxim 50 lei.

3 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Buna! Mie mi se par foarte interesante ideile de cadouri de pe acest site:
http://metropotam.ro/La-zi/Cadouri-misto-sub-50-de-lei-art1889438381/
Sper sa iti placa!
Succes!

-Blytz-

| Neo12 a răspuns:

Bună!
Poți să-i iei diverse haine, parfumuri, accesorii, obiecte decorative, o pungă cu dulciuri în caz că îi plac mult, îi poți crea chiar tu ceva (intră pe we heart it și caută acolo tutoriale, poți scrie diy gift)..sunt foarte multe idei.
O zi/petrecere plăcută! La mulți ani!

| Alien2 a răspuns:

Eu am aceeasi problema dar cred ca poti 1.sa-i cumperi o bratara pe gustul ei sau pentru mine cel mai frumos cadou ar fi 2. un poster cu poze de ale voastre3.un ursulet de plus. Sper ca te-a ajutat!