| Mwhahahaa a întrebat:

E ziua unei prietene.Nu stiu ce cadou sa-i cumpar. Ea isi doreste foarte muult o pereche de cizmulite de toamna.:d dar poarta 30 si nu stiu daca se gaseste pe marimea ei... voi stiti daca se gaseste?big grin daca da, dati-mi si imagini (daca gasiti, eu una nu gasesc) sad nu am pricep deloc la cautatul p google.big grin muultumesc mult:d

3 răspunsuri:
| Mwhahahaa explică:

Bucuresti,@alllinna happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ce oras esti? eu in bucuresti in europa am vazut cred ca 50 de modele de cismulitze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maine este sambata, se vand si la bucata in Europa, este o alee speciala numai cu ghetutze si pantofi cred ca o stii.