| AnemonaP a întrebat:

Maine e ziua mea. Mi-o fac cu 2 fete acasa. Mancam, si dupa ce se taie tortu vreau sa le duc undeva. Unde sa le duc? Nu undeva un se mananca sau cu bani multi. Funda +vot
P. S. Fara raspunsui stupide

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La cinematograf.

| AlexUnder a răspuns:

Poti merge la cinematograf sa vedeti un film 3D nu este prea scump dar merita este distractiv P.S cel mai bine ar fi la unul 6D e lavel la pret da e mai scurt da e mai distractiv are efectele tari

| pwp a răspuns:

La un film ar fi cel imi indicat happy

| KirigayaKirito a răspuns:

Du-le la o partida de popice, sau biliard, ori chiar un curs de dans sau un spectacol!(chiar daca nu au mai jucat biliard sau... poate fi ceva nou pentru ele si interesant)! Sau si mai bine! Du-te in spatele curtii cu ele si incepeti vanatoare cu baloane cu apa! Succes si sper sa va distratii! FUNDA?big grin

| NarcyNarcisa a răspuns:

La piscina, eu acolo vreau sa merg de ziua mea.La multi ani p maine!happy

| Laurretta a răspuns:

Intr-un club, cinema, cofetarie sau Mec.La multi ani!

| Lummy a răspuns:

Seara puteti sa iesiti la o terasa sa beti un suc sau sa dansati undeva.

| Vladina_1214 a răspuns:

Andra.cati ani faci? ...maine este si ziua mea dar o fac asta-seara pentru ca vreau sa prind 12 noaptea.Ai putea sa iesi cu prietenele in parc sau sa faceti un picnic

| mariaWoW a răspuns:

Daca vrei poti sa le duci la mall si sa comanzi pizza pentru taoate 3.Nu este asa de scump (pizza mica) e in jur de 10 lei...1
Sau poti sa le scoti la o inghetatabig grin
Funda? Te rog mult de tot:*big grin

| lucica99_8361 a răspuns:

La un parc tematic(de distractii) cu tot felul de carusele...

| lucica99_8361 a răspuns:

Bowling.

| Naoa a răspuns:

In primul rand, la multi ani :*
Va puteti duce la o tereasa. Vremea este frumoasa si nimic nu este mai dragut decat sa discuti cu prietenele la un suc/cafeluta.
Dupa, puteti sa va plimbati si sa faceti poze traznite. Eu asa am procedat de ziua mea happy. Cel mai important este sa va simtiti bine si sa va distrati!

| unsiNkable a răspuns:

La multi ani!
Ar fi o idee buna daca v-ati duce sa jucati un biliard sau bowling...sau la cinema!big grin

| ioana_7907 a răspuns:

La multi ani! Eu cred ca poti sa le duci la un film, o piesa de teatru sau un parc de distractii. Sper sa-ti fie de ajutor.