| Marrianna a întrebat:

Maine este ziua unei fete si vreau sa-i iau un trandafir. Ce culoare de trandafir pot da eu ca fata, unei alte fete? funda:*

Răspuns Câştigător
| ingerasdulke15 a răspuns:

Cu siguranta un trandafier alb semnifica sinceritate, http://www.google.ro/......tp?/imgres nu rosu pentru ca o piubesti doar ca prietena si nici galbeni ca semnifica gelozie :D

8 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Daca vrei sa ii transmiti intr-un mod unic si de bun gust un mesaj de „La multi ani!", ii poti oferi un frumos buchet de trandafiri albastri.
Pentru ca sunt atat de spectaculosi, trandafiri albastri pot fi trimisi oricui fara teama de a face o gafa. Simbolizand in principal armonia, si speranta, poti oferi trandafiri albastri oricui.

| bbxbeibiiii a răspuns:

Cred ca alb, caci rosu e pentru indragostiti, dar banuiesc ca nu sunteti lesbi.hee hee

FUNDA?

| zSchizophrenic a răspuns:

Poti sa-i iei orice fel de trandafir...Eu cred ca doar gestu`conteaza; d.

| HappyYoyo a răspuns:

Alb. sau ia-i un buchet de gherbere colorate. happy în culorile ei preferate, desigur!

Răspuns utilizator avertizat
| OanaBeautiful a răspuns:

Poti sa-i dau unul ALB.

| ZaZa8185 a răspuns:

De ce vrei sa ii iei trandafir neaparat? Ai tendinte homosexuale?

| Marrianna explică (pentru ZaZa8185):

Inseamna ca tu esti nesimtit!