| mirunalove96 a întrebat:

Maine este ziua mamei si nu stiu ce sa-i cumparcrying Dati-mi si mie niste idei cu ce pot sa-i cumparbig grin Am decat 50 leihappy

Răspuns Câştigător
| licuricisclipici a răspuns:

Pai eu ii voi cumpara 3 trandafiri rosii:X:X Tu pentru ca ai mai ulti bani ii poti lua mai multhee hee Sau ii poti cumpara ceva care ii trebuie in casa si nu arebig grin Sper ca te-am ajutathappy

3 răspunsuri:
| nicolai597 a răspuns:

Salut)) Nu conteaza citi lei ai poti sa ai si 0 lei! important este ca cadoul sa fie facut de tine insuti! asta o sa-i placa mamei tale mai mult decit cel cumparat! Sper ca te-am ajutat cu ceva! Succese!winking

| MisaPyon a răspuns:

O cutie de bomboane gen acelea de la Milka in forma de inimioara ar fi cel cel mai potrivit cadou, in plus gestul conteaza happy

| PinckF a răspuns:

Ai putea, ca de ziua ei, sa o surprinzi, cu totul aranjat prin casa, curatenie etc. sa o lasi sa se relaxeze, si eventual sa ii pregatesti tu o masa frumoasa, gen, poti sa iei cateva prajiturele de banii aia, si de restul banilor ce iti mai raman, niste ornamente frumoase ce ii vor ramane amintire. Poti face o poza cu familia pe care sa o pui in rama. Poti sa ii cumperi o bratara de argint, pe care sa o personalizezi cu ``La multi ani!``, sau Te iubesc, sau sa scrii numele tau si al ei. Poti sa ii iei ceva ce sti ca ii trebuie.
-O cana, pe care o vei personaliza cu ``Nu ai scapat de mine inca de dimineata``
-fai un tort
-un ornament frumos, pe care sa il puna in sufragerie si sa isi aduca aminte de tine.
-5 trandafiri
-un pandantif, bijuterii de genul asta, daca sti ca poarta
-iai niste sare dinaina de apa, si spumant, si inainte sa vina de la serviciu obosita, pregateste-i o baie fierbinte, unde sa se relaxeze. ( Se va bucura sigur)
-inregistreaza-i pe telefon vocea ta spunand-ui la multi ani, apoi seteaz-o ca ton de apel, sun-o maine dimineata.(ii va placea, si va fi surprinsa)
-iai ceva mic si simbolic, pe care o poti pune in mai multe cutii, de la ce-a mai mica la ce-a mai mare.
-Sau i-ai un inel ceva din argint, si o pragitura, pune inelul in prajitura, si va fi cu siguranta surprinsa si speriata big grin
Nu mai am idei, sper ca ti-am fost de folos