| Sara2 a întrebat:

Buna seara, locuiesc cu iubitul meu dar de câteva zile nu mai vorbim, suntem in casa ca 2 straini, eu nu ma pot calma, sunt stresata, extrem de agitata nu pot sa dorm si plang. Ce remedii imi puteti da sa ma calmez, relaxez si si sa pot dormi? Multumesc sad

11 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Extravalerianic.

| mihai69 a răspuns:

O juma' de votcă înainte de culcare.
Sau mult sex cu finalizare.

| anonimg a răspuns:

Nu-i mai spune iubit caci nu mai este; este deci este un străin și cu străinii nu poti sa locuiești. Nu are rost să traiesti cu un băiat care nu stie cum sa păstreze relația. Si se întâmplă asta pentru că cerul nu poate binecuvânta niciodată o relație de concubinaj. Ori te desparti de el, ori te căsătorești cu el.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Halele maica sfanta, tanara domnisoara mutatul cu iubitul in tinerete DUCE LA MONOTONIE, tinererea inseamna ADRENALINA, lucru pe care NU il vei gasi sub nici o forma locuind cu el. ai 2 optiuni ori ii dai papucii si iti traiesti viata normal ori ramai sclava lui si te imbolnavesti psihic capturata in rutina secolului 21

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

M-am prins, are pe altawinking

| cristimihailov a răspuns:

Te-as sfatui sa aplici vechea tehnica: sex din greu, cat mai des pe saptamana.

Vorbesc serios.

| kandaraki a răspuns:

Bea lapte si tine gura inchisa sa nu te certi cu el si iti va trece!

| DavidoffUser a răspuns:

De prea mult bine faci asa.

| Wordofthat999999 a răspuns:

Buna draga mea, m.am uitat la celelalte intrebari ale tale si observ ca ai probleme serioase cu el va certati cam des, nu cred ca merita atata suferinta, te îmbolnăvești psihic! Pentru ca dragostea asta fata de el te.a orbit rau si nu duce la nimic bine daca el nu se poate schimba, stresul si supararile pe care ti le provoacă duce boala grea, cu psihicul nu te joci si stresul nu îmbolnăvește numai mintal ce poate duce si la diabet etc si poate tu cu prietenul tau nu sunteti compatibili nici la caracter la nimic, vrei sa iti petreci toata viata asa alături de el? Nu cred ca merita refati viata si pentru a te reface si relaxa, calatoreste la munte... propuneti niste excursii.

| Mada1920 a răspuns:

Incearca sa discutati, sa va rezolvati problemele dintre voi si in felul aceasta o sa te linistesti si tu.

| andreeaalexia21 a răspuns:

Nu prea exista remedii, incearca sa gandesti totul pozitiv, ca este ceva doar asa gen o "incercare" pentru amandoi...Tot binele pup