| InspectorulTPU a întrebat:

Maine incepe scoala crying Voi mai stiti ceva :O:O:O:?
Eu nu mai stiu nici tabla inmultiri crying

12 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

La matematica sunt praf, la romana varza, la franceza si la engleza stau mai bine thinking

| DakotaRoyse a răspuns:

Nici eu nu mai ştiu mare brânză, dar după primele 2 săptămâni, îmi aduc aminte de toate xD

| Patrăţel a răspuns:

Desi nu stiam prea multe, acu` nu mai stiu nimic =)! eeh, probabil ca imi voi aduce instantaneu aminte fie ca vreau fie ca nu. Mai ales la mate, d-abia daca mai stiu sa desenez un cerc.hee hee

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Eu stiu ca 2 + 2 = 1 oh go on nu ca tine. Cum sa uiti tot rolling on the floor

| AndreiZz a răspuns:

Mai sa fiu sincer, nu mai stiu scrierolling on the floor a trebuit acum cateva zile sa scriu un nume pe o foaie simi' ieseau cam pocite literelelaughing)

| Angiix3 a răspuns:

Ai emotii de aceea crezi ca ai uitat tot happy Cand va incepe scoala si te vei acomoda din nou iti vei reamintii putin cate putin happy. Noapte Buna!

| IoanaMra a răspuns:

E trist ca ai uitat tabla inmultirii. sigh Eu macar nici nu am invatat'othinking laughinglaughinglaughing

| qwertyz a răspuns:

Nu chiar am uitat tot laughing

| Graftzoor a răspuns:

Eu mai stiu cate ceva.La romana stiu ca substantvul e o gumalaughing.La mate 5x5=0.La franceza buna se zice hy la engleza buna se zice Buongiorno.Istorie Traian a fost un monument.GeografieAmerica e la 1 pas de Romania.Biologie stiu ca bradu face mere vara.iar la desen stiu ca.Andreea Balan e o mare pictoritahappy vezi ca stiu ceva?big grinrolling on the floor

| BESTNICK a răspuns:

E simplu iei tabla si incepi sa te inmultesti cu ea laughing))

| Katsu a răspuns:

Nu stiu mare lucru' dar sper sa fie macar profele bune-n formehee hee...sa treaca naibii orele mai repedelaughing

| klau12 a răspuns:

Ma sincer sa fiu eu stiu ca 2 x 2 = 5, 6 laughing