| alina1999 a întrebat:

Maine merg cu colegii pe faleza.
1. Ce am putea face?
2. Ce ne-am putea juca?
Va rog frumos sa nu ziceti de role, bicicleta, skate, trotineta, etc. pentru ca asta luam cu noi deja.
FUNDA! URGENT! HELP MEEEE!

3 răspunsuri:
| leonardo a răspuns:

In ordinea urmatoare: beti pana cand nu mai puteti sa stati intr-un picior si sa va atingeti varful nasului cu degetul aratator in acelasi timp (dar nu mai mult de-atat) apoi spin the bottle si cand se face seara, intuneric...ghici?

Yo momma will be so proud...

| Just4You_6850 a răspuns:

Poi ati putea juca telefonul american, adevar si provocare...Si daca luati cu voi role sau bicicleta, etc, puteti sa faceti o cursa ceva.Cel care castiga primeste un premiu. Ceva de genu.laughing

| daiana_9622 a răspuns:

Puteti sa luati cateva fete cu voi