| mariacocis a întrebat:

Aveti vreo idee de cadou pentru o fetita de 5 ani? metionez ca are role, bicicleta, trotineta, casa pentru jucarii si alte feluri de jucarii. Sunt in pana de idei! HELP!

Răspuns Câştigător
| NikoNik a răspuns:

O idee buna este sa ii cumperi haine roz. Sau poti sa ii cumperi un set de culori, sa inceapa viata de artis, sau o coarda de sarit :). Intra aici http://www.qbebe.ro/......l_la_5_ani

5 răspunsuri:
| maria2231 a răspuns:

Hei, pun pariu că nu are jucării din lemn! Mie una îmi plac foarte mult, sunt interactive și stimulează imaginația. Ți le recomand pe acestea: https://www.kidino.ro/21-jucarii-din-lemn.

| StefaniaGeanina a răspuns:

Mai i-ai un costum de flururas, am vazut in magazine, sau ceva dulce mai ales

| mariacocis explică:

Multumesc pentru ajutor!

| Betty1997 a răspuns:

Ati putea sa ii luati un joc interactiv sau un costum de printesa sau niste haine.Sau o carte 3d sau un atv de jucarie

| Cosminho2222 a răspuns (pentru Betty1997):

Atv de jucarie?rolling on the floor)
E FETITA