| anonim_4396 a întrebat:

Bunahappy Deci sa incepem. Nu o mai suport pe mama angry acum 2 zile mi-a dat bunicul meu 50 lei ca sa imi iau eu ce vreau, dar cand am venit acasa, mama mi-a luat toti banii, ca cica sunt pentru caiete etc... Sa trecem de faza asta... am rugat-o sa mergem la cumparaturi ( singura nu ma lasa ) sa imi iau un pantalon ca port aceeasi fusta timp de 1 an! ( si vorbesc extrem de serios ) mi-a zis ca da si ca mergem maine la Maritimo. Astazi mi-a zis ca nu mai poate pentru ca nu are chef si oricum nu are bani! ( *** macar imi zicea de ieri ca nu are ) si in plus, il mai si inseala pe taikamiu (tata nu stie) Are 2 fete straight face una cand e o scorpie si jumatate si una cand e extrem de buna ( ador partea aia ), cum fac o greseala ma spune lui taikamiu, asta ma enerveaza la culme, dupa ce ca nu o spun ca il inseala, mai si ma paraste. Am incercat sa vorbesc cu ea, dar nu se poate! Pur si simplu e o scorpie! As vrea niste sfaturi. Multumesc

7 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Daca ii vei spune tatalui tau ca il inseala, cu siguranta vor divorta, tu vei ramane cu ea, si ea se va razbuna pe tine toata viata. Asta daca nu vrei sa traiesti cu amantul mamei tale big grin
Asa sunt toate mamele..si a mea e nesuferita uneori.Momentan depinzi de parinti, deci nu prea ai incotro.

| PiTbulL26 a răspuns:

Stai de vorba cu tatal tau. Spune-i cum se comporta cu tine si ce face ea.happy

| alinaalinush a răspuns:

Wow serios da macar tio luat caiete? Doamne cum e posibil? Spune i tatalui tau despre asta ...sa vorbeaza el cu ea

| Yoคna a răspuns (pentru alinaalinush):

Nu mi-a luat nici un caietstraight face...ei bine, nici nu prea a avut timp, asta s-a intamplat acum 2 zile...

| roxaaaaaaaa a răspuns:

Nu stiu daca zic bine ce zic dar asta e parerea mea.m-as razbuna pe ea spunandu-i tatalui.pe o parte isi bate joc de el.iar cu tine sa se coporte in halu asta? de ce a m-ai facut copii daca nu are grija de ei? spune-i tatalui tau incerca sa vorbesti cu amandoi poate rezolvati ceva

| BATPYE a răspuns:

In primul rand spune-i la mama ta pe nume nu o fa scorpie ca nu e frumos. Nu esti de o varsta cu ea sau mai baba decat ea ar trebui sa o respecti chiar daca te face in toate felurile si te bate si te ***e si tine minte face asta doar pentru ca te iubeste, nu ii zice la tactu ca mama ta il inseala cu un ipocrit ca doar nu vrei sa ajungi la fel ca mama ta si in primul rand cati ani ai? :] eu cred ca ar trebui sa fii spus cati ani ai xD

| Yoคna a răspuns (pentru BATPYE):

Nu am de gand sa ii spun... mama mea este foarte buna, dar cand nu vrea sa ii fac pe plac devine o " scorpie ", am respect normal, ca e mama mea pana la urma... si am 13 anihappy fac 14