| Miyukii a întrebat:

Mereu m-am intrebat ce se intampla daca intampini o problema fara scapare...cum reactionezi?ce ai face? ai sa scapi oare?ce credeti?

Răspuns Câştigător
| drhotzu a răspuns:

Ok! analizand intrebarea ta: din punct de vedere al logicii nu ai scapa pentru ca de asta este numita problema fara scapare. dar in general orice intrebare are si un raspuns si orice problema are o rezolvare, iar asta poti sa o numesti o axioma, dar si daca nu "scapi" si asta e un rezultat al problemeiwinking

4 răspunsuri:
| Sly a răspuns:

Daca te ascunzi oricum te va gasi
Daca o infrunti din plin te va lovi
... dar in final vei scapa! happy

| FelixAndrei a răspuns:

Sa nu ajunga sa te obsedeze. e cel mai rau lucru.

| DH01 a răspuns:

O problema fara scapare? Pentru mine NU exista! Sunt un luptator, lupta si vei castiga.Adevarul triumfa mereu, si nu uitat, niciodata nu e prea tarziu sa-ti ceri scuze.

| MoTaNeLL a răspuns:

Ce ai facut si nu sti cum sa scapi?happy