| Iftode_Costina_1990 a întrebat:

Merg intr-o excursie. O sa stam cam 7 ore in autocar ...imi spuneti va rog niste melodii sau jocuri pe care sa mi le descarc in telefon ca sa nu ma plictisesc?

Răspuns Câştigător
| Szabolcs_Turóczy_2003 a răspuns:

Ciau. Daca vrei ceva joc descarca de exemplu. Baseball Boy, geometry dash, pixword, word snack, minecraft de pe aptoide, sau subway surf. Daca vrei ceva melodii du-te sus pe Youtube si uitete care sunt cele mai ascultate melodii. Sper ca am fost de ajutorul tau (:

5 răspunsuri:
| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Ideal ar fi sa te concentrezi asupra peisajului, mai ales daca este prima oara cand parcurgi traseul.Ai putea incerca sa filmezi cat mai mult, iar la intoarcere vei avea si o amintire pe care sa o revezi peste timp. Drum bun, sunt convins ca nu te vei plictisi.

| Iftode_Costina_1990 explică (pentru Adrian_Mares_1972):

Multumesc! Chiar am sa filmez ..sa am niste amintiri in telefon deoarece e prima excursie cu clasa

| Adrian_Mares_1972 a răspuns (pentru Iftode_Costina_1990):

Cu placere, asteptam impresiile tale din excursie.

| Iftode_Costina_1990 explică (pentru Adrian_Mares_1972):

Bine...laughing...dar mai este pana de 28 martie