| DeadXFragilXGirl a întrebat:

Buna acum caci este pe sfarsite vacanta de iarna clasa noastra impreuna cu 10 A Si cu dirigintele bineinteles ne-am planuit sa merg intr-o excursie deja am dat banii Si este un drum foarte lung c`am de vreo 8 ore si dormim la ceva cabana pe un munte este destul de mult pana acolo. Imi da`ti plz niste melodii ca sa nu ma plictisesc pe drum si ceva ca sa ne distram pe autocar.big grin(In 4) Multumesc anticipat dau Funda DOAR CELUI CARE IMI DA CELE MAI MULTE (ATAT MELODII CAT SI JOCULETE) Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Adda ft Pachaman-loverboy
Cher Llyod-ur love
Coldplay-paradise
Keri Hilson-Lose control
LMFAO-sexy and I know it
Mohombi-in your head
Play&Win-ya bb
Jason Derulo-Rodin' solo
Sean Paul-got to love ya
Sean Paul-hold my hand
Travie McCoy-superbad
Alex Velea-whisper
Cobra Starship ft Sabi-you make me feel good
Simplu-sa zburam spre cer, o secunda, 10.
Guess Who-sex, decat sa minti
Jay Sean-down
T-Pain ft Wiz Khalifa& Lily Allen-5 O'Clock
. Sau mai cauta melodii in romana,pe care sa le stiti,ca sa le puteti canta. Jocuri: adevar si provoare,carti; cine, cu cine, ce fac, unde.

| foxi a răspuns:

Care e intrebarea... vrei sa faci sex cu profu?

| DeadXFragilXGirl explică (pentru foxi):

Moama cred ca nu mai vezi binee laughingCe copii