| xxstarlight a întrebat:

Heii TPU, in curand o sa vina saptamana altfel, si o sa merg in excursie la Bucuresti, si o sa stam la hotel, scrieti-mi si mie o lista ce as putea sa-mi iau cu mine, si sfaturi ce sa nu fac si ce pot face in autocar sau in hotel sa nu ma plictisesc, Multumesc big grin

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Bv, esti cred ca al 10lea numa saptamana asta care cere asistenta de la tot netul sa isi impacheteze chilotii. E chiar asa complicat sa iti faci un bagaj

| Anna121 a răspuns:

Iti iei ce ai nevoie, haine, produse pentru igiena, bani, telefon etc. Pe autocar poti asculta muzica, poti citi o carte, sau poti sa te joci diferite jocuri cu colegii.