| DonAnonymius a întrebat:

Merg la Botoşani zilele acestea şi aş vrea să îmi spuneţi ce aş putea vizita şi vă rog un loc unde aş putea juca un fotbal, dar nu teren cu plată, ceva un loc public.Mulţumesc.

1 răspuns:
| just13me a răspuns:

Mai, eu sunt din Botosani si nu prea ai ce vizita. Parca este un muzeu pe Strada Unirii. Poti sa te plimbi prin Parcul Mihai Eminescu, dar nu este prea mare si impresionant. Orasul e cam in constructii acum. Pentru fotbal este stadionul mare de pe Calea Nationala. Si mai sunt niste locuri dar nu imi amintesc cum se numesc. Mai este si Poligonul. Insa mie nu mi se pare nimic interesant prin orasul asta. Intreaba-ma daca mai vrei sa-ti spun ceva! big grin (apropo sunt cateva teatre si un cinema, apoi in centrul vechi o gramada dde rromi si nu-ti recomand sa treci pe acolo.si cam atat)