| 0PopaPorno a întrebat:

Merita citita cartea Singur pe lume de Hector M.

7 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Merită citită, m'a impresionat mult băiatul cum stătea fără mama luipuppy dog eyes

| 0PopaPorno explică:

? - il uitasem laughing

| Ditto a răspuns:

Da! Am citit.o si cred si cu siguranta o voi mai citi:X.e una din cele mai frumoase carti...la sfarsitul carti o sa plangi si o sa doresti sa o mai citesti

| Bibbi1507 a răspuns:

Merita citita de 10 ori love struck. Este o poveste foarte frumoasa si interesanta si nu este prea lunga. Fata de La Medeleni cu 1000 si ceva de pagini. Pe cand asta cred ca are vreo 15-20 de pag. Oricum e super frumoasa. Este vorba de un copil care nu mai are pe nimeni pe lume. Este foarte frumoasa. Eu zic sa o citesti. o sa iti placa. FUNDA?big grin

| Darklightt a răspuns:

Da,am citit-o vara asta si sunt unele secvente unde iti dau lacrimile, crede-ma, merita citita

| Grimmjow a răspuns:

Merita. Eu nu prea ma omor cu cititul.majoritatea cartilor ma plictisesc dar nu a fost si cazul acestei carti. O sa vezi ca daca te apuci de ea nu ai sa te mai opresti din citit.Chiar merita citita. bafta!

| lOrd2Skill a răspuns:

Iti sugerez un rezumat de pe net e mai scurtbig grin