| anonim_4396 a întrebat:

big grin Exista vreun program pentru camera web astfel incat sa se vada si fara lumina? Adica trebuie intotdeauna sa stau cu lumina aprinsa seara ca altfel nu se vede la web, iar ledurile pe care le are nu fac decat sa imi lumineze fata( si asta nu foarte bine ).Un prieten de-al meu are aceeasi camera web si se vede foarte bine, nu are nevoie de lumina aprinsa in camera. Va multumesc mult pentru un potential raspuns corect, dau si fundita happy

5 răspunsuri:
| Nitescu_Theodor_1995 a răspuns:

Unele camere sunt mai bune cu a percepe lumina de slaba intensitate, precum intunericul din camera, unde singura sursa de lumina este monitorul. Insa daca a ta camera nu percepe, atunci inseamna ca nu este suficient de performanta. din nefericire nu stiu de existenta vreunui software care sa poata imbunatatii hardware-ul, deci ti-as sugera sa aprinzi lumanari searalaughing oricum e mai romantic asawinking

| RazvanRms a răspuns:

Nu!

| aleahimk a răspuns (pentru RazvanRms):

Si daca nu exista, atunci cum de la acel amic se vede si la mine nu?

| dede2000 a răspuns:

Salut! poti descarca de pe net "manycam" sau poti umbla la setarile de la web :File, Preferences, Camera Settings...si apoi dai pe acolo pe la Brigtness, Contrast il faci ca si cum ar fi lumina, sper ca te-am ajutat! Funda?