| laurr a întrebat:

Deci cand adaug un id de messenger la mine in lista nu imi merge imi scrie urmatoarele...1)your request to add a contact has taken longer than expected to complete
2) the operation may have succeeded. Please check your messenger list later
CE sa fac sa mearga funda?

Răspuns Câştigător
| papusikatha a răspuns:

In partea dreapta la messenger ai optiunea ""contacte"" dai acolo apoi ""import contacts"", ""continue"". S-ar putea sa nu mearga din prima dar mai incerci. Persoana care ai adaugat-o e posibil sa fie in adressbook.

3 răspunsuri:
| papusikatha a răspuns:

In partea dreapta la messenger ai optiunea ""contacte"" dai acolo apoi ""import contacts"", ""continue"". S-ar putea sa nu mearga din prima dar mai incerci. Persoana care ai adaugat-o e posibil sa fie in adressbook...

| Serenaa a răspuns:

Pai zice asa:
1) cererea ta pentru a adauga un contact (prieten) dureaza mai mult decat ar trebui sa se finalizeze.
2) este posibil ca operatiunea sa fi reusit; va rugam sa verificati lista de messenger mai tarziu. happy

Răspuns utilizator avertizat