| gabytza1994bm a întrebat:

Mi-am instalat programul ala pentru. yahoo messenger sa apara la status piesele care le ascult la winamp.Nu imi apare statusul si, cand intru pe winamp imi apare o casuta in care scrie "Error setting YM status". Dau pe OK si dupa aceea imi tot apare.

Ce sa fac sa nu imi mai apara?straight faceVa rog ajutati-ma!

Msk:*!

8 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Ai reinstalat messenger-ul?

| Brotacelu a răspuns:

Iti pot da eu un progr bun
S-ar putea ca programu care l-ai instalat tu sa mearga pentru mess 8 si nu pentru 9

| Summer Memories a răspuns:

Mai bine iti descarci Hyperim de aici

http://www.filehost.ro/108426/HyperYM_v1_52_rar/

Si intri aici in caz ca nu te descurci. Te ajuta sa-ti apara melodia la status.

http://darky14.com/hyperim/

Daca nu merge ceva lasa mesaj;)

Bft :-*:-*
Eu asta folosesc.

| gabytza1994bm explică:

Dar daca nu mai vreau sa imi instalez acest program? dupa ce l-am sters tot mai apare casuta in care scrie "Error setting YM status". Cum sa fac sa nu mai apara acea casuta?
thinking

| gabytza1994bm explică:

@Gabystelistu95:da, mi l-am reinstalatstraight face

| gabytza1994bm explică:

Si mi-am instalat si messengerul 8[eu il am pe 9] si tot a aparutthinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa-ti pui mel la status poti a folosesti si pug=in ul pentru muzicawinking