| ColorfulRainbow a întrebat:

Mai demult aveam instalat acel program ca atunci cand ascult o melodie sa apara la status... apoi l`am dezistalat.
Iar acum daca stau pe invizibil cum vreau sa asc. o melodie in winamp intru automat online si ma enerveazalaughing. Culmea ca acolo in casuta scrie numele piesei dar la status nu apare nimic.
Asa nu pot sta pe invizibil... ce sa fac? thinking

5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Dezinstaleaza programul ala ca sa nu se mai vada ce asculti! e mai bine asa! ca pe urma comenteaza toti preferintele tale muzicale!

| AdiSR a răspuns:

Reinstaleză-ţi messengerulhappy

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Poti copia linkul' de la youtube; triluliulu si sa-l pui la status la : also a link for a web page "! sper ca ti-am fost de folos

| supermdmario a răspuns:

Nu mai sta pe invizibil

| amyguita a răspuns:

Intra in winamp, optiuni, preferinte, yahoo messenger now playng, configure, si dai clik pe casuta cu enable status changing si deselectezi... gata