| Summer Memories a întrebat:

Mi-am instalat programul acela YM status, unde se vede la status ce melodii ascult dar cand deschis Winamp in loc sa-mi apara la status melodia care o ascult imi apare mesajul care il aveam inainte.De exemplu inainte aveam la status "nu sunt" si cand deschind Winamp imi apare "nu sunt" in loc de melodia ascultata. Ce ar trebui sa fac sa nu-mi mai apara mesajul, ci melodia?

Multumesc happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste hyperim va functiona..dk nu te descurci cu instrctiunile tr mesaj pe privat