| SniP3r a întrebat:

Mi-am reinstalat un windows xp si nu mai am driverele de sunet de unde pot sa fac rost de ele?

5 răspunsuri:
| dexter7 a răspuns:

Intri pe site-ul producatorului calculatorului tau si acolo le gasesti, daca nu te descurci anunta-ma

| SniP3r explică (pentru dexter7):

Pai cum intru pe siteul ala adica ce trebuie sa fac?

| dexter7 a răspuns (pentru SniP3r):

Spre exemplu: eu am un PC Asus, intru pe www. Asus. com caut : suport aici merg la download si introduc modelul meu de comp, apoi sistemul de operare si acolo caut drivere. sau mai bine spune-mi ce comp ai, ce model si iti trimit link cu driver-ul;)

| SniP3r explică (pentru dexter7):

Compaq este imi poti da linkul?

| dexter7 a răspuns (pentru SniP3r):

Http://www.compaq.com/country/cpq_support.html aici iti cauti modelul tau si urmezi instructiuniile;)