| anonim_4396 a întrebat:

Mii rusine sa spun, Azi am fumat prima oara marijuana,ce efecte secundare pot sa am? ma doare in zona abdominala, poate fi de la dinsa?

8 răspunsuri:
| Natassha a răspuns:

Ai fumat marijuana.
Esti sigur?
Ar trebui sa plutesti si sa alergi gol undeva pe o campie la apus, nu sa stai pe TPU sa ghicim noi cu ce tampenii te-ai indopat.
Fara suparare, dar... dude. marijuana. duude.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Durerile abdominale posibil pot fi de la stres, ca si atunci cand ti se pare ca ai pierdut un lucru, stare de nesiguranta.
Numai mamaia de la piata o sa-ti zica ceva de genul,, Nu stii ce faci, o sa mori asa scrie prin ziare ca astea ucide''.
Nu exista nici un singur caz de deces din cauza SUBSTANTEI marijuana, iar din cauza cofeinei de exemplu anual mor intre 1.000 si 10.000 de oameni, simpla aspirina pe care o primesti la cabinetul scolar provoaca 7.500 de morti anual.
Probabil ai vazut ingrosat cuvantul substanta,evident poti face cancer la plamani, dar asta nu are nici o legatura cu marijuana in sine, poti face cancer la plamani si daca arzi hartie goala, orice fel de fum poate provoca cancer de plamani.
Din moment ce singurul efect negativ al fumatului marijuanei e acelasi cu cel al fumatului tutunului de ce sunt interzise in Romania, in tari sarace, iar in cele bogate nu?
Pentru ca nu avem bani! Si daca noi nu avem bani de dat pe asa ceva inseamna ca nici ei nu pot obtine bani.

| Athée a răspuns:

Bine ca nu ai simptome mai grave. Este un semn ca nu trebuie sa mai faci asa ceva, ai grija de tine. Oricum nu patesti nimic grav de la ea, cum te-ar putea speria unii.

| GaBrIeLa1994 a răspuns:

Se poate sa fie acea durere un semn ca nu ai facut bine, e bine insa ca nu ai alte simptome mai grave.ar fi bine sa fie prima si ultima data cand ai facut asa ceva, tio zic pentru sanatatea ta

| Aborted a răspuns:

Te ar fi dururt burta daca i fi combinat cu bautura.
Alea cu chimicale nu iti dau halucinatii.
Ce stare ti a dat?

| Blackcriss a răspuns:

Dureri in zona abdominala nu ai de la Marijuana.
De patit nu o sa patesti nimic, poate o sa ai senzatia ca mai vrei sa fumezi.
happy
Pana in 02.08. 2013 nu a fost constatat nici un deces.
Poti sta linistit ca nu mori. happy