| nimeni_2035 a întrebat:

Mircea Geoana presedinte - este pe locul 1, iar Basescu pe locul 2.happy
ce ziceti cine va fi presedinte?

Răspuns Câştigător
| M4RK a răspuns:

Cred ca geoana o sa fie presedinte, basescu nu a facut nimic sad

21 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Posibil Geoana, Basescu nu mai are sanse.

| Flav a răspuns:

Dar de unde ai informatiile astea? Ce sursa de sondaje? Eu chiar zilele astea ma ocup de sondaje, si-n seara asta chiar trebuie sa ma duc sa dau niste rezultate pentru a fi centralizate si sunt departe de a fi de ce spui tu. Si-nca ceva, eu nu cred in sondaje. Fiindca am vazut cum sunt facute si de cine. Si-n alta ordine de idei, sunt si manuite fiindca e vorba de foarte multi bani la mijloc.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Om trai si-om vedea.

daniela
| daniela a răspuns:

Ori care dintre cei doi tot va duce tara catre un dezastru mult mai mare.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Traian Basescu.

| oz a răspuns:

Dintre toti...Doctoru'...

| selef a răspuns:

Obama.

| emy a răspuns:

Imi este indiferent. Oricum, nici unul nu va face nimic, sunt toti o apa si un pamant.Doar o minune de la Dumnezeu mai poate sa faca ceva.

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Dupa parerea mea, Basescu este cel mai carismatic politician. Nu stiu daca este si cel mai bun, dar sigur va castiga.

| night_crawler a răspuns:

Cred ca il desconsiderati pe crin antonescu...sa nu uitam ca are pile la patriciu laughing

| Nemesis_9263 a răspuns:

Se alege un nou presedinte?

| DeDe_8338 a răspuns:

Base.

| Misterious a răspuns:

Jiji Becali Presedinte...mai rau de-atat nu poate fi laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gogu de la prefectura!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate, dar manipulabili mai sunteti. Voi va uitati tot ce spun idiotii aia de la Realitatea cu INSOMAR-ul lor? Astea sunt vrajeli de pacalit copii.Prostanacul nu va ajunge presedinte nici impins de la spate de tatuca iliescu, un alt idiot cu mainile patate de sange.Stati linistiti, tot Base va fi, si sa vezi atunci cum vor fugi toti precum potarnichile...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca gigi becali o sa ajunga presedinte, deoarece jumate din romania tine cu steaua. ma rog, orcine ar castiga nu o sa schimbe acesta tara!

by me

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca o sa ramana Basescu:big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Base sa mearga sa invete bunele maniere... un presedinte nu trebuie sa-si jicneasca condusi... el rade la toata vorba.sif ca e de ras sau de plans.nu a facut nimic in 5 ani.sa nu imi zica el mie ca va face daca va iesi presedinte. votati anti basescu.mergeti la vot pe 6 dec.fiecare vot conteaza. Mircea geoana presedinte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mircea geoana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Geoana