| Mamamare a întrebat:

Pan` la urma cine este presedinte?
Ieri la T. V arata ca Mircea Geoana are mai multe voturi.Acum are Basescu mai multe.Basesc-50,33%.Geoana-49.66...Eu vreau sa iasa Basescu

Răspuns Câştigător
| Victoria a răspuns:

Basescu este presedinte.

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Se pare ca Basescu a castigat cu adevarat. Deocamdata sunt polemici in privinta voturilor. Sa asteptam rezultatele finale desi Basescu este aproape sigur invingator. Daca va iesi Basescu eu ii urez succes si sper sa ne demonstreze noua romanilor ca merita sa fie presedintele Romaniei. Bonne chance, monsieur le président!

lolita
| lolita a răspuns:

Basescu este presedinte, eu am aflat fara sa vreau de la un radio strain happy

Răspuns utilizator avertizat
| princessmary a răspuns:

Basecu-50, 33 geoana-49, 66

| dadaaaaa a răspuns:

Hai Basescu la putere scapa tara de lichele laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa mai demostreze ma Basescu? Nu a avut timp 4-5 ani de zile!
acum chiar imi pare rau ca nu m-am dus la vot!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dorinta iti va fi indeplinita

| doraz a răspuns:

Stiu...acum arata ca Basescu, dupa numararea voturilor.aseara au fost doar exit-pollurile adica niste sondaje.am intekes ca acum doresc cei de la psd sa faca plangere ca vezi doamne ei au castigat.etc

| georgianaelena12 a răspuns:

Basescu :d ura ura