| Alien a întrebat:

Ne era mai bine dacă ieşea Dl Mircea Geoană preşedinte in loc de Băsescu?

17 răspunsuri:
| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Era tot 0-0 la pauza tongue LIV ZA DRIM!

| Fredie a răspuns:

Salutare. E o afirmatie sau o intrebare? happy Eu cred ca pentru oamenii cinstiti in Romania este rau indiferent cum se numeste presedintele sau ce partide se afla la guvernare PUNCT.
Pentru sustinerea acestei afirmatii te rog sa privesti ultimii 20 de ani de la revolutie. Sunt sigur ca vei intelege ce vreau sa spun. Bye.

| dulcik a răspuns:

Logic ca ne era mai bine ganditiva ca pe timpu lu iliescu tara mergea destul de bine nu erau someri, salariile erau bune cresteau iar de cand a venit base la putere s-a dus tot au inceput grevele, salariile scad pe zi ce trece, pensiile la fel si preturile cresc intruna.Base habar nu are sa conduca o tara e un mare hot si un tantalau care a iesit prin hotie a stiut sa fure mai bine ca psd.Nu zic ca ceilalti ar fi fost mai buni dar totusi dupa cat am suferit 5 ani cu base la putere sa mai iasa inca 5 inseamna ca trebuie sa fi un pic lovit ca sa votezi din nou cu basina.

| Matusha a răspuns:

Raul este pornit de prea mult timp. nu cred ca vreo unul din cei care au candidat la ultimele alegeri ar fi avut vreo solutie pentru a opri alunecarea in raul in care ne aflam. nici Geoana, nici Basescu nici altul nu poate schimba in primul rand mentalitatea romanului.noi romanii vrem bine fara munca, si cand nu putem apuca de ciolan zicem ca aia care il au sunt corupti dar fiecare ar face la fel daca ar ajunge acolo, ca asta-i mentalitatea, aici trebuie umblat. speram intr-o generatie tanara si proaspata, pentru ca nu-i asa? speranta moare ultima.

| stefangeles a răspuns:

Poate... desi cred ca un resedinte trebuie sa fie independent de partidul din care face parte nu sa-si aduca si lachei langa el la conducere asa cum face Basexcu!

| matt25 a răspuns:

Si care e intrebarea? Si de ce Geoana este domn si Basescu nu? Vezi, aici se vede ipocrizia omului.

| Nuuu a răspuns:

Nu stiu daca era mai bine dar cu siguranta nu putea sa fie mai rau decat in acest moment!

| xlmpq a răspuns:

Dl geoana? Domnul? laughing Toti sunt niste hoti happy

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Toti sunt o apa si un pamant

| Misha_1025 a răspuns:

Cu siguranta pentru ca comunistii stiau cum sa iasa din asa zisa criza.

| asdfqw a răspuns:

Eu cred ca near fi fost la fel...

| KidDu` a răspuns:

Ba nuwinking
Crede`ma. Stiu eu ce vorbesc oh go on

| ionela_5345 a răspuns:

Nu!

| thegreatgatsby a răspuns:

Nu laughing Ombladon presedinte love struck
rolling on the floor

| dan11 a răspuns:

Nu-l ridic in slavi pe basescu dar nu geoana ar fi condus.ar fi fost mai rau.

| xxx_3788 a răspuns:

Cu ToTii SUNT HOTI! chiar crezi, ca pe cineva il intereseaza de soarta ta tongue ori ca iesea X ori Y tot trebuia sa muncesti. ca sa existi happy

| aliss20 a răspuns:

Sincer nu cred ca erea mai bun...