| maryfanMJ97 a întrebat:

Ce parere aveti despre sfarsitul lumii care nu a fost si voi ati crezut in asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. nu a fost nicun sfarsitlaughing si cei care au spus asta odata ca a trebuit sa vina ieri ba ca s-a schimbat pe dta de 25 laughing ce prostii.adica o data vine si ba dupa aceea se schimba deja e stupid. numai Dumnezeu stie cand va fi vom trai si vom vedea si la urama urmei ce naiba asta parca isi doresc ei pentru ca aproape in fiecare an deschid subiecte de genutongue

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu am crezut!

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Eu nu ma crezut de la inceputlaughinglaughing)

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Sa va fie invatare de minte! Altadata sa nu mai credeti...

| Hiroko a răspuns:

Nimeni nu stie cand vine sfarsitul lumii, doar Dumnezeu
Mie chiar nu mi-a fost frica laughing am dormit fara stres tongue

| deliaaa1 a răspuns:

Pai a aparut un curcubru pe cer scriind pe el diferite liteere si poate pentru asta se zicea ca e sf lumi

| pawool a răspuns:

Pai eu nu am crezut niciodata in sfarsitul lumi deoarece sfarsitul lumi trebuie sa fie ceva care sa ne ia prin surprindere sau pe nesimtite, ca si caldura asta pe care noi o credem inofensiva ne poate omora pe toti doar in 10 min crescand la 40-50*C deci trebuie sa fie cat mai imprevizibila pentru a nu fi ca si copii de craciun cand devin deodata cuminti.