| ShailaFlorina a întrebat:

Neata...as vrea sa stiu daca se poate descarca un filmulet de pe Facebook? am un filmulet pe care al vrea sa il salvez in calculator. E de al meu, pe profilul meu...dar din greseala am sters filmuletul din calculator.a ramas doar pe Fb..multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Instaleaza Real Player, dai un restart la pc apoi intri pe pagina cu acel video si o sa-ti apara sus in dreapta videoului ceva care te intreaba daca vrei sa descarci sau nu

| petrica1111 a răspuns:

Nu creed ca se poate, dar incearca sa il descarci cum descarci pozele Optiuni>descarcare.