| ruzycciocolata a întrebat:

Niste idei de cadouri pentru majorat (baiat)?Dar nu scumpe ,nici made in china .Ceva funky si elegant in acelasi timp.Funda!

3 răspunsuri:
| andreyutzzu3 a răspuns:

O cana, ceva manusi, fular, parfumuri, rame, niste haine faine... cam asta am primit eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa`i un cadou, un pachet mai frumusel, cu un parfum (iti recomand de la Avon ca colo sunt parfumuri frumoase), un deodorant, un tricou cu inscripții de genu` "rock", "Rock and roll", "Reaper"... chestii din astea. Sigur ii va place.

| alma123 a răspuns:

Uite o idee inedita. va fi cu siguranta surprins!

http://www.cadouriperfecte.ro/......cadou.html