| Natasha25 a întrebat:

Niste idei de cadouri funny de majorat (baiat) va rog.:-s.:*

3 răspunsuri:
| Ionela_6633 a răspuns:

Depinde de banii tai exemple de cadouri:
bratara de argint, mp3, un ceas de mana, parfumuri gen Play, Blay... si alte produse...

| Ionela_6633 a răspuns (pentru Ionela_6633):

Aaa... ma scuzi nu am citit cu atentie. tu vrei cadouri funny. hmm.gen o vaca care danseaza fiind la sexul masculin [daca gasesti, pentru ca am vazut si eu o pers care a primit la majorat un asftel de cadou], pampers, o peruca, o ciula Mos craciun, o masca, o carte de colorat, carioci laughing

| xXdoareuXx a răspuns:

O suzeta.niste hainute de copil mic. chestii din astea big grin