| ManHazard a întrebat:

Niste pitesteni vorbitori de engleza interesati de o productie mica? Gen un film/scurt-metraj?

2 răspunsuri:
| millyca a răspuns:

I have a dream: Sa joc rolul secundar al unui angajat la salubritate sau ceva cam prin zona asta (sau poate instalator si sa am un nume "italienesc"). Nu sunt din Pitesti, ci din Bucuresti (deci pot ajunge cu trenul cam in doua ore). Pronuntia mea in limba engleza ar putea deveni acceptabila din cateva incercari.

| ManHazard explică (pentru millyca):

Suna interesant. O sa iau in considerare propunerea ta. happy