| anonim_4396 a întrebat:

nNustiu ce am straight face De la o vreme, ma trezesc ft devreme, nu am aproape deloc pofta de mancare, cu toate ca sunt vesela happy
Seara, adorm ft greu, si dimineata ma trezesc inaintea mamei.
Ziu a nu mananc aproape deloc, si totusi nu mie foame.
ce ar putea fi?
Poate fi din cauza... unei mici certe, sau altceva pentru ca sunt mai sentimentala? straight face

Răspuns Câştigător
| Ruxyana a răspuns:

Eu de obicei fac asta cand sunt in melancoliehee hee...

nu stiu.probabil ca te framanta ceva...happy...numai tu stii raspunsulhappy...
dar spre binele tau mananca ceva(sa nu te imbolnavestihappy.) si incearca ziua pe la 2-3 sa te pui in pat si sa stai. poate te ia somnulhappy...
mult succes!

10 răspunsuri:
| Ruxyana a răspuns:

Ms de fundita:Xhappy:*

| idanna a răspuns:

Pai e bine sa dormi cat poti ca daca incepe scoala... iar cu pofta de mancare...ai grija sa nu te imbolnavesti... Oricum e spre binele tau sa mananci sanatos si sa dormi cat trebuie...parerea mea!

| idanna a răspuns:

Ai auzit ca persoanele care stau prea mult pe calculator mai ales seara (asa cum stai tu si eu de ex.) nu pot dormi? Asa ca... fuguta fa o pauza si la somnik cu tine...si cu mine...

| 1968 a răspuns:

Stresul zilei de maine face victime!

| Verdunkleten a răspuns:

Esti gravida! laughing Glumam evident.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Verdunkleten nu ma amuzat deloc gluma ta, straight face mai ales pentru ca sunt ( sau mi se pare mie) in cearta cu cineva.
Daca acel cineva ( se stie el) va vedea intrebarea si raspunsul meu, imi cer scuze. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ mina, nu pot dormi mai mult oricat as incerca crying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mina are dreptate.la o varsta se impune culcarea la 10 si trezirea la 6.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este ceva asemanator cu ce patesc eu de cind m-am nascut.Pricep ceva extrem de greu dar uit nemaipomenit de repede...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ mina, nu o vorba de asta, pentru ca uneori nu stau deloc, dar dorm ft putin :\